BMW Bakım

BMW Bakım

BMW bakımı ile düzenli olarak yaptıracağımız periyodik bakım aracınız için önemli olduğu gibi, hemde aracınıza rahat ve güvenli sürüş imkanı tanımaktadır. BMW bakım hizmetlerinin belirlenen km veya zamana ulaşınca periyodik yada ağır bakımları yaptırılmalıdır. Güvenliğiniz ve konforunuz için Yıllar A.Ş. BMW bakım hizmetleri ihtiyaçlarınızı eksiksiz size sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

BMW bakım hizmeti ile yağ ve yağ filtresi, hava filtresi, buji, yakıt filtresi ve polen filtresi değişimi, şanzıman yağı kontrolü ve değişimi, triger kayışı ve eksantrik zincir değişimi, debriyaj baskı ve balata değişim.

BMW bakım hizmeti ile aracınızın yere sağlam basması ve sizi emniyetle gideceğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde götürmesi için amartisör, direksiyon kutusu, salıncak burçları, z rot lar, fren balata ve diskleri, fren hortumları kontrolleri ve değişimi.

BMW bakım hizmeti ile aracınızda yenilenmesi veya tamiri gereken tüm elektrik veya elektronik sistemlerin arıza tespiti, parça değişim ve montajı, adaptasyon ve kodlama işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Oto cam kriko sistemlerinin tamir işlemlerini firmamızda yaptırabilirsiniz. Cam kriko sisteminin yenisi ile değişitirilmesi esnasında ortaya çıkacak yüksek maliyetlerin yerine, düşük maliyetlerle mevcut sisteminizi ilk günkü kadar kullanışlı hale getiriyoruz.

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ekipmanlarından oto soğutma sistemlerinin bakım ve tamir hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Kışlık ve yazlık oto klima bakımı ve gaz doldurma işlemleri için bizi arayınız.