BMW Servis

BMW Servis

BMW servisi hizmetini profesyonel şekilde veren Yıllar A.Ş. koşulsuz müşteri memnuniyeti ile 50 yıla sığdırdığı "BMW Servis" hizmetini, İstanbul / İkitelli'de en yeni teknoloji ve aldığı başarılı eğitimlerle devam etmektedir.

İstanbul İkitelli merkezimizde verilen başlıca BMW servis hizmetleri aşağıda yeralmakta olup, müşterilemizin tüm BMW servisi ihtiyaçları uzman kadrosu tarafında eksiksiz karşılanmaktadır.

BMW Servis: Periyodik Bakım

BMW servis hizmeti ile yağ ve yağ filtresi, hava filtresi, buji, yakıt filtresi ve polen filtresi değişimi, şanzıman yağı kontrolü ve değişimi, triger kayışı ve eksantrik zincir değişimi, debriyaj baskı ve balata değişim.

BMW Servis: Ön ve Arka Düzen Bakım ve Onarım

BMW servis hizmeti ile aracınızın yere sağlam basması ve sizi emniyetle gideceğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde götürmesi için amartisör, direksiyon kutusu, salıncak burçları, z rot lar, fren balata ve diskleri, fren hortumları kontrolleri ve değişimi.

BMW Servis: Elektrik - Elektronik Bakım ve Onarımı

BMW servis hizmeti ile aracınızda yenilenmesi veya tamiri gereken tüm elektrik veya elektronik sistemlerin arıza tespiti, parça değişim ve montajı, adaptasyon ve kodlama işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

Oto cam kriko sistemlerinin tamir işlemlerini firmamızda yaptırabilirsiniz. Cam kriko sisteminin yenisi ile değişitirilmesi esnasında ortaya çıkacak yüksek maliyetlerin yerine, düşük maliyetlerle mevcut sisteminizi ilk günkü kadar kullanışlı hale getiriyoruz.

Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez ekipmanlarından oto soğutma sistemlerinin bakım ve tamir hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Kışlık ve yazlık oto klima bakımı ve gaz doldurma işlemleri için bizi arayınız.

BMW Özel Servis Yedek Parça İkitelli Başakşehir İstanbul